Ubytování

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ


EA Hotel Tereziánský dvůr****
Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové

www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-tereziansky-dvur

Ubytování již není k dispozici, kapacita byla naplněna.

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Ulice Jana Koziny patří do turistického barokního okruhu zvaného „Pevnost“, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb. Celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Předností EA Hotelu Tereziánský dvůr jsou rozsáhlé kryté parkovací prostory pro hotelové hosty. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Parkování v garáži hotelu zdarma bylo zpoplatněno 100 Kč/auto/pobyt, hradí každý účastník sám.

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2210 Kč
dvoulůžkový:  2520 Kč


Hotel Grand****
Čs. armády 295, 500 03 Hradec Králové

www.grandhk.eu

Ubytování již není k dispozici, kapacita byla naplněna.

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel nabízí komplexní služby v oblasti ubytování. Vybavení pokojů zahrnuje TV-LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar a trezor. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Hotel neposkytuje parkování.

Cena ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 1950 Kč
dvoulůžkový:  2250 Kč


Hotel U Královny Elišky****
Malé náměstí 117, 500 03 Hradec Králové

www.hotelukralovnyelisky.cz

Ubytování již není k dispozici, kapacita byla naplněna.

Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, místní poplatky a DPH.
Parkování před hotelem je nutno objednat na základě rezervace ubytování předem, platí se zvlášť přímo hotelu (100 Kč auto/noc).

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2000 Kč
dvoulůžkový:  2300 Kč


Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Uvedené ceny zahrnují ubytování se snídaní a místní poplatek. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora.
Ubytování je možné objednat do 14. 8. 2022, později pouze individuálně na dotaz.

Objednávku ubytování provedete v rámci registrace