NABÍDKA UBYTOVÁNÍ


EA Hotel Tereziánský dvůr****
Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové
www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-tereziansky-dvur

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Ulice Jana Koziny patří do turistického barokního okruhu zvaného „Pevnost“, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb. Celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Předností EA Hotelu Tereziánský dvůr jsou rozsáhlé kryté parkovací prostory pro hotelové hosty. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně a DPH. Parkování v garáži hotelu bylo zpoplatněno 100 Kč/auto/pobyt, hradí každý účastník sám na recepci hotelu.

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2210 Kč + 15 Kč/os městský poplatek
dvoulůžkový:  2760 Kč + 15 Kč/os městský poplatek

Ubytování v hotelu je již plně obsazeno!


Hotel Grand****
Čs. armády 295, 500 03 Hradec Králové
www.grandhk.eu

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel nabízí komplexní služby v oblasti ubytování. Vybavení pokojů zahrnuje TV-LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar a trezor. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně a DPH. Parkování v hotelu je možné po domluvě s recepcí hotelu, kapacita je omezená. Platí si účastník sám na recepci hotelu.

Cena ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 1950 Kč + 15 Kč/os městský poplatek
dvoulůžkový:  2250 Kč + 15 Kč/os městský poplatek


Hotel U Královny Elišky****
Malé náměstí 117, 500 03 Hradec Králové
www.hotelukralovnyelisky.cz

Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a DPH.
Parkování před hotelem je nutno objednat na základě rezervace ubytování předem, platí se zvlášť přímo hotelu (200 Kč auto/noc).

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2290 Kč + 15 Kč/os městský poplatek
dvoulůžkový:  2390 Kč + 15 Kč/os městský poplatek

Ubytování v hotelu je již plně obsazeno!


Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Uvedené ceny zahrnují ubytování se snídaní a DPH. Místní poplatek 15 Kč/os bude připočítán k ceně ubytování (v registračním formuláři již zahrnuto). Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora.
Ubytování je možné objednat do 28. 2. 2023, později pouze individuálně na dotaz.

Objednávku ubytování provedete v rámci registrace