Registrační poplatky

 Registrace do 28. 2. 2023Registrace od 1. 3. 2023
Dvoudenní registrace900 Kč1000 Kč
Pouze sesterská sekce600 Kč700 Kč
Jednodenní registrace600 Kč700 Kč
Studentská registrace350 Kč400 Kč

OnLine registrace uzavřena!

Registrovat se je možné na místě. Platba pouze v hotovosti.

Vstupenku na pracovní večeři na místě není možné zakoupit.

Registrační poplatek zahrnuje vstup na odborný program, jmenovku, občerstvení a oběd o přestávkách, tištěný program.

Pro aktivní účastníky (přednášející) je registrační poplatek zdarma, registrace neprovádějte. V případě, že aktivní účastník požaduje další služby (ubytování, vstupenka na pracovní večeři) kontaktujte nás.

Sesterská sekce bude probíhat souběžně s programem 24. 3. 2023 v učebně Výukového centra ve dvou blocích. Registrační poplatek pro sesterskou sekci je platný pouze na den 24. 3. 2023.

Pokud již máte zaplacenou registraci z roku 2020 a nebyla Vám vrácena, označte zaškrtávcím políčkem ve formuláři. V tomto případě neplaťte výzvu k úhradě, která vám bude doručena hned po dokončení nové registrace. Platbu zkontrolujeme a zašleme Vám upravenu výzvu k platbě. Pro již uhrazené registrace z roku 2020 se cena registrací nemění a je stejná jako v roce 2020. U ubytování a vstupenky na pracovní večeři však bude nutné doplatit rozdíl v ceně, který Vám vyčíslíme v upravené výzve k platbě.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora. Cena ubytování v registračním formuláři již obsahuje místní poplatek 15 Kč/os.

Kapacita hotelů Tereziánský dvůr, U Královny Elišky a Grand již byla naplněna!

Studentská registrace bude ověřena u registrace účastníků na kongresu.

Po dokončení objednávky registrace Vám bude zasláno potvrzení o provedené registraci na e-mail uvedený v registraci s údaji pro platbu (potvrzení je posláno automaticky ihned po dokončení registrace, prosíme zkontrolujte v poště složky SPAM/Nevyžádaná pošta/Hromadná pošta atd., jestliže potvrzení neobdržíte do několika hodin kontaktujte nás). Platbu proveďte do 7 kalendářních dnů.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.