Registrace

Registrační poplatky

 Registrace do 14. 8. 2022Registrace od 15. 8. 2022
Dvoudenní registrace900 Kč1000 Kč
Jednodenní registrace600 Kč700 Kč
Studentská registrace350 Kč400 Kč

Registrační poplatek zahrnuje vstup na odborný program, jmenovku, občerstvení a oběd o přestávkách, tištěný program.

Pokud již máte zaplacenou registraci z roku 2020 a nebyla Vám vrácena, označte zaškrtávcím políčkem ve formuláři. V tomto případě neplaťte výzvu k úhradě, která vám bude doručena hned po dokončení nové registrace. Platbu zkontrolujeme a zašleme Vám upravenu výzvu k platbě. Pro již uhrazené registrace z roku 2020 se cena registrací nemění a je stejná jako v roce 2020. U ubytování a vstupenky na pracovní večeři však bude nutné doplatit rozdíl v ceně, který Vám vyčíslíme v upravené výzve k platbě.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora.
Ubytování již není k dispozici, kapacita byla naplněna.

Pro aktivní účastníky (přednášející) je registrační poplatek zdarma. V případě, že aktivní účastník požaduje další služby (ubytování, vstupenka na pracovní večeři) kontaktujte nás.

Studentská registrace bude ověřena u registrace účastníků na kongresu.

Vstupenka na pracovní večeři pro registrované účastníky 650 Kč, pro doprovodnou osobu 1000 Kč.

Po dokončení objednávky registrace Vám bude zasláno potvrzení o provedené registraci na e-mail uvedený v registraci s údaji pro platbu (potvrzení je posláno automaticky ihned po dokončení registrace, prosíme zkontrolujte v poště složky SPAM/Nevyžádaná pošta/Hromadná pošta atd., jestliže potvrzení neobdržíte do několika hodin kontaktujte nás). Platbu proveďte do 7 kalendářních dnů.

OnLine registrace byla uzavřena!
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Registrovat se můžete na místě konání kongresu.