Registrační poplatky

 Registrace do 28. 2. 2023Registrace od 1. 3. 2023
Dvoudenní registrace900 Kč1000 Kč
Pouze sesterská sekce600 Kč700 Kč
Jednodenní registrace600 Kč700 Kč
Studentská registrace350 Kč400 Kč

Vstupenka na pracovní večeři pro registrované účastníky 700 Kč,
pro doprovodnou osobu 1 100 Kč.

Registrační poplatek zahrnuje vstup na odborný program, jmenovku, občerstvení a oběd o přestávkách, tištěný program.

Zájemci o aktivní účast kontaktujte pořadatele.
Do lékařské sekce kontaktujte e-mailem doc. MUDr. Ilja Tachecí, Ph.D. tacheci@gmail.com nejpozději do 31. 1. 2023.
Do sesterské sekce kontaktujte e-mailem Bc. Hana Štilcová, MBA hana.stilcova@fnhk.cz nejpozději do 28. 2. 2023.

Pro aktivní účastníky (přednášející) je registrační poplatek zdarma. V případě, že aktivní účastník požaduje další služby (ubytování, vstupenka na pracovní večeři) kontaktujte nás.

Sesterská sekce bude probíhat souběžně s programem 24. 3. 2023 v učebně Výukového centra ve dvou blocích. Registrační poplatek pro sesterskou sekci je platný pouze na den 24. 3. 2023.

Pokud již máte zaplacenou registraci z roku 2020 a nebyla Vám vrácena, označte zaškrtávcím políčkem ve formuláři. V tomto případě neplaťte výzvu k úhradě, která vám bude doručena hned po dokončení nové registrace. Platbu zkontrolujeme a zašleme Vám upravenu výzvu k platbě. Pro již uhrazené registrace z roku 2020 se cena registrací nemění a je stejná jako v roce 2020. U ubytování a vstupenky na pracovní večeři však bude nutné doplatit rozdíl v ceně, který Vám vyčíslíme v upravené výzve k platbě.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora. Cena ubytování v registračním formuláři již obsahuje místní poplatek 15 Kč/os.

Studentská registrace bude ověřena u registrace účastníků na kongresu.

Po dokončení objednávky registrace Vám bude zasláno potvrzení o provedené registraci na e-mail uvedený v registraci s údaji pro platbu (potvrzení je posláno automaticky ihned po dokončení registrace, prosíme zkontrolujte v poště složky SPAM/Nevyžádaná pošta/Hromadná pošta atd., jestliže potvrzení neobdržíte do několika hodin kontaktujte nás). Platbu proveďte do 7 kalendářních dnů.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.


Pokud jste lékař, vyplňte Vaše evidenční číslo ČLK pro připsání kreditů (číslo pečlivě zkontrolujte, změny jsou možné pouze do 7 dnů po skončení akce)

Adresa a údaje pro fakturaci.
Pokud požadujete vystavení daňového dokladu na organizaci, vyplňte údaje níže. Případně stačí zadat platné IČO, ostatní údaje si v rámci ČR vyhledáme v rejstříku.