Registrace

Registrační poplatky

 Registrace do 28. 2. 2021Registrace od 01. 3. 2021
Dvoudenní registrace800 Kč900 Kč
Jednodenní registrace500 Kč600 Kč
Studentská registrace300 Kč350 Kč

Registrační poplatek zahrnuje vstup na odborný program, jmenovku, občerstvení a oběd o přestávkách, tištěný program.

Pro aktivní účastníky (přednášející) je registrační poplatek zdarma. V případě, že aktivní účastník požaduje další služby (ubytování, vstupenka na pracovní večeři) kontaktujte nás.

Studentská registrace bude ověřena u registrace účastníků na kongresu.

Vstupenka na pracovní večeři pro registrované účastníky 550 Kč, pro doprovodnou osobu 900 Kč.

Po dokončení objednávky registrace Vám bude zasláno potvrzení o provedené registraci na e-mail uvedený v registraci s údaji pro platbu (potvrzení je posláno automaticky ihned po dokončení registrace, prosíme zkontrolujte v poště složky SPAM/Nevyžádaná pošta/Hromadná pošta atd., jestliže potvrzení neobdržíte do několika hodin kontaktujte nás). Platbu provďte do 7 kalendářních dnů.

Celkem:

Uvedené ceny jsou včetně DPH.
Podmínky registrace:
Registrace provedené do 29.2.2020 včetně, neuhrazené do 7.3.2020, budou bez předchozího upozornění zrušeny. Po dokončení objednávky registrace Vám na uvedený email (prosíme skontrolujte v poště složky SPAM/Nevžádaní pošta atd.) bude zasláno potvrzení s údaji v registraci a výzva k úhradě pro platbu objednávky registrace se splatností 7 kalendářních dnů. Po obdržení platby vystavíme daňový doklad s údaji uvedenými v registraci.
Organizátor si vyhrazuje změnu nabídky ubytování. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora.
Uzávěrka ONLINE registrací 29.2.2020.