Ubytování

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ – pouze na vyžádání!

Hotel Alessandria***
třída SNP 733, Hradec Králové
www.alessandria.cz

Hotel Alessandria se nachází na Slezském předměstí 1 km od historického centra města a 3 km od areálu Fakultní nemocnice. Automobily mohou parkovat na parkovišti před hotelem, které je sledováno kamerou, poplatek za parkovné je 100 Kč/noc a platí se na recepci hotelu před výjezdem z parkoviště. Od autobusového a vlakového nádraží je hotel dostupný linkami místní dopravy č. 3, 6, 12. Větší část společenských a ubytovacích prostor hotelu prošla rekonstrukcí. Hotel nabízí jednolůžkové a dvojlůžkové pokoje a několik apartmá. Protože rekonstrukce hotelu zatím neproběhla ve všech pokojích, rozlišujeme cenu za ubytování v původních starých a v rekonstruovaných nových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH.

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: STANDARD PLUS 1700 Kč
dvoulůžkový:  STANDARD PLUS 2100 Kč


Hotel Grand****
Čs. armády 295, 500 03 Hradec Králové
www.grandhk.eu

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel nabízí komplexní služby v oblasti ubytování. Vybavení pokojů zahrnuje TV-LCD se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar a trezor. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Hotel neposkytuje parkování.

Cena ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 1750 Kč
dvoulůžkový:  1950 Kč


EA Hotel Tereziánský dvůr****
Jana Koziny 336, 500 00 Hradec Králové
www.euroagentur.com/cz/ea-hotel-tereziansky-dvur

Hotel se nachází v klidné části města v bezprostředním sousedství historického centra Hradce Králové, nedaleko řeky Orlice. Ulice Jana Koziny patří do turistického barokního okruhu zvaného „Pevnost“, kde jsou do dnešních dní zachovány pozůstatky historických hradeb. Celkem 80 plně klimatizovaných pokojů s luxusním designem v elegantní kombinaci červené, černé, zlaté a bílé barvy. Předností EA Hotelu Tereziánský dvůr jsou rozsáhlé kryté parkovací prostory pro hotelové hosty. V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně, místní poplatky a DPH. Zajištění garáží zdarma.

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 2210 Kč
dvoulůžkový:  2520 Kč


Hotel U Královny Elišky****
Malé náměstí 117, 500 03 Hradec Králové
www.hotelukralovnyelisky.cz

Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí, je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, místní poplatky a DPH.
Parkování před hotelem je nutno objednat na základě rezervace ubytování předem, platí se zvlášť přímo hotelu (100 Kč auto/noc).

Ceny ubytování za jednu noc:

jednolůžkový: 1900 Kč
dvoulůžkový:  2300 Kč


Organizátor si vyhrazuje právo na změnu nabídky ubytování. Objednávky ubytování budou fixně potvrzeny po obdržení platby na účet organizátora.

Objednávku ubytování provedete v rámci registrace